Biz Kimiz

Emlak takas hizmetleri; 10 yıllık bir tecrübenin ışığında müşterilerine yeni ticari alanlar oluşturmak ve  stoklarını yatırıma dönüştürmek için kurulmuştur.

Emlak takası, firmaları stok maliyetinden kurtarmak ve bilonçolarda yer alan kabarık enventer listelerini temizleyebilmek için en ideal yoldur.
Stok; üretimle ve/veya pazarlama ile uğraşan bütün firmaların olmazsa olmazıdır; fakat iyi yönetilemediği takdirde, firmanın en büyük sorunu haline gelir. Firmalar stok ve  stok fazlalarını genelde hızlı bir şekilde nakite çevirmek ister,  bu da günümüzde ancak  ucuz satışla(spot) mümkündür ki; yapılan bu maliyetine satışlar firmaların karlılıklarında ciddi anlamda düşüş yaşamalarına sebep olur. Günümüzde alternatif satış ve pazarlama kanalları açılsa da; (fırsat siteleri, online mağazalar, outletler vb.) Firmalar burada tahmin ettikleri ilgi ve satışa ulaşamazlar.  Bunun yanında bir de  ürün sevkiyatı ve iadeleri gibi yeni sorunlarla karşı karşıya kalırlar.

Emlak Takas Hizmetleri, firmaların stoklarını gerçek  değerinde alarak; karşılığında değerini her zaman artıran ve teminat anlamında önceliğe sahip gayrimenkullerle takas imkanı sağlar.

Eğer sizin de üretim yapan bir firmanız varsa ve stoklu ürünlerinizle ilgili çözüm yolu arıyorsanız, bizimle görüşmeden karar vermeyin.
Portföyümüzden, beklentilerinize uygun gayrimenkulu  seçerek stoklarınızı yatırıma dönüştürebilirsiniz.