Sektörler

ETH Danışmanlık hangi sektörlerde takas yapar ?
 
 Emlak takas hizmetleri sektör ayırt etmeksizin, her alanda takas işlemleri gerçekleştirir.üretim yapan, alım-satım yapan veya ithalat- ihracat yapan her firma, potansiyel birer müşteridir.önemli olan doğru firmalarla iletişim sağlamak ve takas sistemi içerisinde satışı kolay ürünleri takas yapmaktır.

Tekstil sektörü her zaman diğer sektörlere oranla ön plana çıkmaktadır. Tekstil sektörü moda odaklı olduğu için sürekli değişim içerisinde olan bir sektördür.moda ve renk değişiklikleri firmaların ellerinde kumaş ve/veya ürünlerin kalmasına sebebiyet vermektedir.biz eth olarak moda,renk,beden,sezon(yaz-kış) ayırt etmeksizin her türlü ürünün gayrimenkulle takasını gerçekleştirmekteyiz.
Tekstil firmaları takas sistemine her zaman sıcak bakan firmalardır. Sezonu geçmiş tekstil ürünlerinin iç piyasada alıcı bulması sadece ucuz satışla(spot satış) mümkün olmaktadır.

Emlak takas hizmetleri olarak tekstil ürünleri piyasa şartlarında alımını gerçekleştirerek firmaların stok ürünlerinden zarar etmesini engelleyip stoklarını yatırıma dönüştürme imkanı sağlıyoruz.

Elbette ki, eth takas sistemi sadece  tekstil sektörü ile sınırlı değildir. Ayakkabı,,hırdavat,züccaciye,ev tekstil ürünleri,elektronik,hediyelik eşya,aksesuar ve ithal ürünler ile takas imkanı sağlamaktadır.unutmamamız gereken en önemli unsur eğer bir firma üretiyor ve ithal ediyorsa kesinlikle stoğu vardır.stoğu olan her müşteri potansiyel bir takas müşterisidir…