Sıkça Sorulan Sorular

Elinizde değerlendirmek istediğiniz ürünleriniz bulunmaktaysa ve gayrimenkul yatırımı yaparak bu ürünleri değerlendirmeyi düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Elinizdeki ürünlerinizi verip gayrimenkul takası yapabilirsiniz. Veya satmak istediğiniz gayrimenkulu verip ihtiyacınız olan ürünü alabilirsiniz.
Elinizde satabilecek konumda olan her türlü ürünü, ürün alım ekspertizlerimiz aracılığıyla bize verebilir, gayrimenkulle takas yapabilirsiniz. Ürün alım ekpertizlerimiz ürünlerinizi inceler, piyasa fiyat araştırması yapar ve ürünleri bünyemize alır. Sizde toplam veridiğiniz ürün kadar bakiye kazanır ve onları gayrimekul alımında takas tutarını ödemek amacıyla kullanırsınız.
Takas tutarı vermek istediğiniz ürünlerin serbest piyasada işlem gördüğü tutarla aynıdır. Para birimi de reel piyasa birimlerine eşittir. Her gayrimenkulün takas tutarı değişkenlik gösterebilir. Emlak satıcılarının emlak danışmanlarmız aracılığla belirledirleri tutarlardır.
Her gayrimenkul takasında takas tutarı yüzdesi değişkenlik göstermektedir. Yüzdeleri emlak satıcıları emlak danışmanlarımızla birlikte belirler.
Emlak Takas Hizmetleri alan ve satan arasında sadece danışmanlık hizmeti vermektedir. Gayrimenkul satan ve alan kişilerin portföylerini yönetmekte ve iki grubu bir araya getirmektedir. Gayrimenkul işlemi sırasında her iki taraftan da, takas tutarı üzerinden, nakit komisyon ister.
Emlak Takas Hizmetleri sistemindeki bütün emlak fiyatlarını emlak satıcıları Emlak Takas Hizmetleri emlak danışmanlarıyla birlikte belirler. Emlak danışmanı ekibimiz piyasa emlak fiyatları hakkında bilgisi olan, gelişmeleri devamlı takip eden, eğitimlere katılan donanımlı bireylerden oluşmaktadır.
Gayrimenkul sergileyebilmek için websitemizdeki emlak sat formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Sonrasında size en yakın gayrimenkul danışmanımız sizinle irtibata geçeçektir. Gayrimenkulleri sadece üye emlak danışmanlarımız sergileyebilir.